Ispis

 

U razdoblju od 30.1. do 14.2.2020. u prostorijama Centra za poduzetništvo u Osijeku, provedena su dva ciklusa radionica za poduzetnike početnike. Edukacija je to koja se provodi u sklopu projekta PARTNER NET II – Partnerstvom i podrškom do zapošljavanja. Projekt provodi Javna ustanova Županijska razvojna agencija Osječko baranjske županije, a partneri na projektu su Centar za poduzetništvo Osijek, HGK županijska komora Osijek i Hrvatski zavod za zapošljavanje regionalni ured Osijek.

 

Cilj radionica bio je stjecanje znanja potrebnih za pokretanje i vođenje vlastitog poslovnog poduhvata. Polaznici su analizirali vlastite kapacitete za poduzetništvo te su nakon općenitog početka posvećenog poduzetništvu i poduzetnicima, svakim slijedećim danom proučavali sve bitne elemenate poduzetničkog pothvata. Polaznici su tako proučili područje financija, marketinga, komunikacije s tržištem te su se posebno posvetili izradi marketing mix-a za vlastiti poslovni pothvat. Posljednja dva dana edukacije posvećena su integriranju svega naučenog u poslovni plan te njegovoj prezentaciji ostalim polaznicima i predavačima kao potencijalnim investitorima i/ili kupcima.

 

Projekt PARTNER NET II polaznicima radionica nudi daljnje savjetovanje pri pokretanju poduzetničkog pothvata, ali i mentoriranje u prvim mjesecima poslovanja kada je poduzetnicima početnicima podrška najviše potrebna.

 

Više informacija o projektu: https://www.zra.hr/index.php/partner-net-2?amp;lang=hr-HR

 

 

View the embedded image gallery online at:
https://zra.hr/index.php/partner-net-2/308-odrzana-edukacija-za-poduzetnike-pocetnike?layout=default&print=1&tmpl=component#sigProId0a3645797f